Archiv krátkých zpráv
1. prosince 2005

V kraji vysočina probíhá analýza neziskového sektoru. V těchto dnech jsou postupně všem neziskovým organizacím kraje Vysočina, které eviduje Český statistický úřad, rozesílány dotazníky. Tuto analýzu realizuje odbor regionálního rozvoje krajského úřadu kraje vysočina a je financován z prostředků EU.

1. prosince 2005

Víte že u analýzy neziskového sektoru je možno vyplnit dotazník i v elektronické podobě? Tento dotazník najdete ZDE. Vaše data v tomto dotazníku jsou chráněna proti zneužití a nebudou poskytnuta třetím osobám.

18. května 2005

Připravuje se nové vydání katalogu neziskových organizací na Třebíčsku. Bližší informace přineseme v pondělí 23. května.

12. dubna 2005

Neziskové organizace z kraje Vysočina, které pracují v týmu Hledání cest II prožily pracovní víkend na Březové. Bližší informace a fotogalerii vám přineseme v dnešním článku.

8. března 2005

Dnešním dnem je v databázi neziskových organizací registrováno přesně 73 neziskových organizací z kraje Vysočina. Databáze se nám tak pomalu rozrůstá, i když je stále mnoho a mnoho organizací, které zde registrovány nejsou.

7. března 2005

Neziskové organizace z Třebíčska pozor! 15. 3. je uzávěrka většiny grantových programů Grantového systému města Třebíč!

16. února 2005

Dnešním dnem jsme změnili design celého webového portálu neziskovka.cz. Doufáme, že se vám to nyní líbí více! Zároveň upozorňujeme na cca 20 novinek v grantovém kalendáři. Dalších 20 novinek zveřejníme zítra

12. února 2005

Od dnešního dne jsou v provozu nové aktivity! Zveme vás ke hlasování v šestici anket, dále upozorňujeme, že je již plně funkční grantový kalendář, v současné době jej plníme granty a dotacemi které monitorujeme, nově je funkční rubrika vzdělávání a podstatně vylepšen je chat na kterém můžete vyhlašovat srazy!

12. února 2005

Od zítřka bude v provozu další významná a velmi očekávaná část tohoto webu - vkládání vlastních tiskových zpráv pro každou registovanou NNO

8. února 2005

Neziskové organizace se intenzivně věnovaly práci na strategii rozvoje neziskového sektoru v kraji Vysočina. Třídenní akce realizovaná v hotelu Sykovec na Novoměstsku byla fajn, az přemluvíme Petra Holého, možná nám o ní napíše něco víc.

8. února 2005

Pozor! V diskuzním fóru otevřena diskuze k víkendové akci na Sykovci, pojďte si popovídat o tom jak se nám to líbilo! Zpětná vazba je důležitá!

7. února 2005

Omlouváme se za to, že se nám nahromadily nezodpovězené dotazy v on-line poradně. Na všechny dotazy jsme se pokusili odpovědět, navštivte on-line poradnu a uvidíte, jestli vás odpovědi uspokojily.

7. února 2005

Dnešním dnem je v naší databázi registrováno 64 neziskových organizací kraje Vysočina! Vyzýváme všechny organizace, které se dosud neregistrovaly, aby tak učinily co nejdříve, nejlépe tento týden! 

28. ledna 2005

V diskuzním fóru je pěkně živo! Teda alespoň co se tématu server neziskovka.cz týče. Zapojte se, a přidejte se i do ostatních diskuzí!

18. ledna 2005

Doporučujeme: navštivte diskuzní fórum a využívejte burzu dobrovolníků a pracovních sil v neziskovém sektoru! Oba odkazy najdete v levém sloupci.

5. ledna 2005

Třebíčská unie mládeže vypisuje v rámci zvyšování kapacity organizace předběžný konkurz na obsazení 8 nových pracovních míst. Více informací najdete v sekci Dobrovolníci a práce v neziskovém sektoru

5. ledna 2005

V naší databázi je již registrováno téměř 60 neziskových organizací z kraje Vysočina! prosím neváhejte a zaregistrujte rovněž vaší organizaci!

5. ledna 2005

Informace pro neziskovky činné v kultuře: 10.1. 2005 má uzávěrku grantový program Regionální kultura IV Fondu Vysočina

5. ledna 2005

15.1. 2005 má uzávěrku grantový progam Rozvoj vesnice. 31.1. 2005 má uzávěrku grantový program Cizí jazyky - brána k novému poznání. Bližší informace najdete na ww.kr-vysocina.cz v sekci Fond vysočiny

20. prosince 2004

Oblastni charita Jihlava hleda nebytove prostory pro svuj projekt Malá řemesla. Více v rubrice Dobrovolníci, brigády a práce v neziskovém sektoru nebo u kontaktni osoby (Víťa Schrek, 777 040 849).

30. listopadu 2004

K dnešnímu dni je zaregistrováno v naší databázi již 40 neziskových organizací kraje Vysočina, Pokud vaše organizace není dosud zaregistrována, na nic nečekejte a učiňte tak.

26. listopadu 2004

Znovu vyzýváme k registraci! V tuto chvíli je v naší databázi zaregistrováno již přes 30 neziskových organizací z kraje Vysočina! jejich prezentace jsou velmi pěkné. Na nic nečekejte a zaregistrujte se také, návštěvnost našeho serveru se rychle zvyšuje, tak ať toho umíte využít!

26. listopadu 2004

Nevíte si s něčím rady? Nevíte jak se registrovat? Chcete se někam přihlásit a nejde vám to? Pročtěte si manuál pro uživatele v prostředním sloupci!

25. listopadu 2004

Máte chuť si s někým pokecat? Pak vyzkoušejte nově spuštěný chat.

24. listopadu 2004

Pokud si nevíte s něčím rady, nebo se chcete jen tak na něco zeptat, může Vám pomoci nová služba Poradna pro neziskovky...

23. listopadu 2004

Mezi funkční služby již patří také Burza dobrovolníků, brigád a práce v NNO!

22. listopadu 2004

Pořádáte nějakou zajímavou akci nebo o nějaké takové víte? Vložte ji přes uživatelské konto Vaší organizace do Kalendáře akcí, ať se o ní dozví ostatní!  

21. listopadu 2004

Navštivte nově spuštěnou stránku Nadace, na které naleznete kontakty na důležité organizace.

18. listopadu 2004

Dnes bylo spuštěno diskusní fórum a kalendář akcí. Neváhejte a vyzkoušejte, jak tyto nové služby fungují!

12. listopadu 2004

V naší databázi si svoji kartu vytvořilo k dnešnímu dni již 18 organizací! Neváhejte a přidejte se k nim. Rovněž doporučujeme prohlédnout si karty ostatních organizací, ať o sobě navzájem taky něco víme!

10. listopadu 2004

Dne 27. listopadu 2004 proběhne v sídle kraje Vysočina, Žižkova 57, seminář o vzdělávacím programu EU Mládež. Bude zaměřen na akci č. 3 Skupinové iniciativy. V rámci tohoto podprogramu je možné získat finanční příspěvek na jakékoliv místní projekty mladých lidí.

9. listopadu 2004

Pročtěte si manuál pro použití webových stránek, a´t můžete naplno využívat všech možností, které tento server nabízí!

9. listopadu 2004

Už jste se zaregistrovali? Jestli ne, učiňte tak prosíme co nejříve. Když kliknete na katalog naziskovek v levém sloupci, zobrazí se vám již zaregistrované organizace. Pokud by někdo z vás nevěděl jak rozsáhle má popsat svoji činnost, nechť se podívá např. na kartu TJ Sokol Třebíč. Registrace je klíčem k využívání dalších služeb tohoto portálu.

7. listopadu 2004

Dnes byl zprovozněn katalog neziskovek, proto neváhejte a vyplňte o své organizaci všechny podrobnosti! 

3. listopadu 2004

O mládeži a sportu na novém webu
Od minulého týdne existuje v rámci oficiálních internetových stránek kraje Vysočina nová webová stránka. Na adrese kr-vysocina.cz/mladez najdete veškeré informace o činnosti oddělení mládeže a sportu krajského úřadu. „Je to další krok k tomu, abychom informace o naší činnosti co nejvíce přiblížili všem, kdo o ně mají zájem a usnadnili přístup k nim,“ řekl Jan Burda – vedoucí oddělení mládeže a sportu. Na novém webu najdete informaci o grantových programech kraje i dalších vyhlašovatelů, nabídky kurzů a seminářů, odkazy na další zajímavé stránky, webovou diskusi. Je toho ještě mnohem víc, co je na našem webu k nalezení. Je pro lidi, kteří svůj čas věnují dětem a mládeži, tam lehce najdou informace, které potřebují pro svoji práci,“ dodal J. Burda.

Více informací J. Burda, odbor školství, mládeže a sportu, 564 602 843, burda.j@kr-vysocina.cz

2. listopadu 2004

Neziskovky z Třebíče, pozor! Víte že se již připravuje Grantový systém zdravého města Třebíč 2005? Již brzy vám přineseme první informace, postupně zde najdete i všechny vyhlášené programy včetně formulářů. Proto sledujte naše webové stránky!

2. listopadu 2004

V novém seriálu vám na stránkách www.icm-trebic.cz budeme postupně představovat všechny organizace, podniky a akce, které jsou určeny dětem a mládeži. Seriál začne vycházet od příštího pondělí.

2. listopadu 2004

Ve dnech 1., 2. a 3. prosince se v novém Klubu mládež Hájek uskuteční veletrh volnočasových aktivit. Neziskové organizace z Třebíče a celé Vysočiny zde budou prezentovat své aktivity a svoji nabídku pro děti a mládež.

27. ledna 2020
Svátek má Ingrid.
Co se děje tento týden
Nevíme o žádných akcích.


Nejbližší srazy na chatu
Žádné srazy nejsou vyhlášené.


Anketa
V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.


Krátké zprávy
31. srpna 2006

Na www.helpnet.cz (informační portál pro osoby se specifickými potřebami) byla zveřejněna informace, že společnost ETARGET spustila dobročinný program s názvem Zviditelňujeme správné věci. Jeho cílem je podporovat neziskové, společensky prospěšné
aktivity formou jejich zviditelnění na internetu prostřednictvím cíleného
 reklamního systému ETARGET. Hodnota této podpory je 12 000 korun ročně, resp. 1000 korun měsíčně. Další informace najdete pod tímto odkazem.

1. prosince 2005
Na přelom února a března (datum bude ještě upřesněto) se připravuje 5. celokrajská konference neziskových organizací působících v kraji Vysočina. Server neziskovka.cz vám bude průběžně přinášet informace
Rada města Třebíče schválila grantový systém města na rok 2006. Celkem bude mezi neziskové organizace a další subjekty rozděleno přes 4 mil. Kč
TOPlist © Třebíčská unie mládeže Vyrobil a spravuje Tajfun Digital